Sağlık

Fraktal alan biliminin, yurtdışında sağlık alanında kullanılan, en önemli iki çalışmasını aşağıda bulabilirsiniz.

Theraphi

14680639_1808798269391764_3410944346191111048_n

Mükemmel baskı alanı ile oluşturulan fraktal alanların biyoaktif alan yaratması prensibine dayalı bir plazma şifa çalışmasıdır. Türkiye’de henüz uygulanmayan bu çalışma 2016 yılından beri dünyada gittikçe yaygınlaşmaktadır. Nikola Tesla’nın, Raymond Rife’ın ve Antoine Prioré’nin geliştirmiş oldukları teknolojilerin ve fraktal alan biliminin baz alınarak geliştirildiği bir modeldir. Mucitleri Dan Winter ve Paul Harris’dir.

Detaylı bilgi için: http://theraphi.net/

Biyontoloji

Picture2

Hollandalı Johan Boswinkel’in 1980’lerin başından beri devamlı geliştirdiği, canlı hücrelerin yaydıkları ışık salınımını (biofotonları) güçlendirmeye yönelik uygulanan bir biofoton terapisidir. Kişinin kendisinin yaydığı ışığın altın oran bazlı algoritması ile harmonize edilerek geri iletilmesi prensibine dayanan noninvasiv (hastaya fiziksel bir zarar verme ihtimali olmayan), devrim niteliğindeki bir yaklaşımdır.

Türkiye’de sadece Bodrum’da uygulanmakta olan bu çalışmanın hedefi, vücudun semptomlarını gidermektense, bu semptomların altında yatan sebebin çözümlenmesini sağlayıp vücudun kendini iyileştirme kapasitesini geliştirmektir.

Detaylı bilgi için: https://biyontoloji.com/

Yasal uyarı