Hakkında

Bioaktif fraktal alan, teknik olarak kendini altın orana sadık kalarak tekrar eden dalga alanlarının uygun birleşiminden/dizaynından oluşan alandır (yapıcı dalga etkileşimi). Bu birleşimden, algıladığımız her şey var olmuştur.

Tüm yaşam gücünün, algının, farkındalığın, şifanın, aydınlanmanın, yer çekiminin ve zamanın kaynağı! Yani kavrayabileceğiniz her şeyin olduğu kadar “kaos”a düzen getirmenin de tek yoludur.

Bilimsel olarak ispat edilen bu formüller bugün malesef sadece İngilizce kaynaklarda yer almaktadır. Bu sitenin amacı da İngilizcede detayları bulunan bu bilimi Türkçe olarak giriş seviyesinde anlatabilmektir.

Bugün ruhun ihtiyacı olan, enerji alanını geliştirebilmesi, içinde var olduğu alanların ne kadar fraktal olabildiğine dayanmaktadır. Yani fraktal olmayan alanlar enerji alanınızı zehirlerler.

Bunun için:

İçinde bulunduğunuz şehir ya da köy (Doğal malzemelerden yapılmış olmalı, altın orana dayalı mükemmel manyetik baskı alanları oluşturulmalı, “perfect charge compression creates perfect charge distribution”)

Yediğiniz yemek (Endüstriyel yemek, GDO, kızgın DNA, monokültür olmamalı)

Soluduğunuz hava (kirli olmamalı)

Konsantre olduğunuz düşünce ve duygularınız (paylaşıma açık olmalı)

Zaman içerisindeki hareketleriniz ve kararlarınız (fraktal akış ile uyumlu olmalı)

Yukarıdaki her bir madde için söylenebilecek çok şey var. Kısaca, hayatımızda kararlar alırken, aura alanımızın hijyenini düşünmemiz, bizi kaliteli bir hayatın (realitenin) standartlarına taşır.